02144413549

در باره ما

*|MC:SUBJECT|*
بسیاری از مشاغل با ورود به عصر اطلاعات دستخوش تغییراتی شگرفی گردیده اند. ما همیشه از خود می پرسیم چگونه می توان از امکانات موجود برای بهتر نمودن تجربه مشتریان بازار املاک بهره برد.با توجه به پیچیدگی بازار املاک پاسخ دادن به این سوال بسیار دشوار است.
برای رسیدن به این هدف ما به تمامی ساختارهای موجود از زاویه دیگر نگریستیم و سرانجام موفق شدیم بازار سنتی املاک را با تکنولوژی روز درآمیزیم
ما معتقدیم این بهترین راه برای خلق تجربه ای مدرن از بازار املاک است.
ما در اینپلاک تکنولوژی مدرن، حرفه ایهای املاک ، و روشهای نوین را با هم در آمیخته و ساختاری نو خلق نموده ایم
مدرن ترین تکنولوژی ، حرفه ای ترین مشاوران
با تکنولوژی مدرن اینپلاک و ابزارهای آنلاین انبوهی از اطلاعات در دستان شماست و می توانید سریعتر و هموشمندانه تر تصمیم بگیرید. همچنین حرفه ای ترین های بازار املاک در کنار شما هستند و شما را در بازدیدها، قیمت گذاری،مذاکرات، و تا آخرین مرحله حتی پس از عقد قرارداد همراهی می نمایند . کافیست با یکی از کارشناسان اینپلاک تماس بگیرید تا تیمی ازحرفه ایها با تخصص های گوناگون ، را در کنار خود داشته باشید.
 
ما شما را در کانون توجه خود قرار می دهیم
 
برای اولین بار، ما از تمامی مشتریان نظر سنجی نموده  و تمامی نظرات را در وب سایتمان منتشر می کنیم. مبنای پرداخت ما به مشاورین ، میزان رضایت شماست. این روش مشاورین ما را مسئول می کند، تا مناسب ترین معامله را برای شما انجام دهیم.ضمنا می توانید با مراجعه به وبسایت اینپلاک، از تجربیات مشتریان پیشین  ما آگاه شوید و مناسب ترین مشاور را برگزینید.
مبنای پرداخت ما رضایت شماست ، نه رقم معامله
خرید با اینپلاک
فروش با اینپلاکآیا این صفحه را دوست دارید؟